Bu haber kez okundu.

Her şey ‘Erdoğan zehirlenmesin’ diye!
 CİHAZ, GIDALARI AYRIŞTIRABİLİYOR

Ci­haz­la­rın top­lam de­ğe­ri­nin 1 mil­yon 488 bin do­lar ol­du­ğu be­lir­len­di. CHP İz­mir Mil­let­ve­ki­li Ay­tun Çı­ray da Sağ­lık Ba­kan­lı­ğı­’nın al­dı­ğı kim­ya­sal tet­kik ci­haz­la­rı­nı Mec­lis gün­de­mi­ne ta­şı­dı. Çı­ray, “Bu ci­haz­lar Cum­hur­baş­kan­lı­ğı Beş­te­pe kam­pü­sün­de mi kul­la­nı­la­cak­tır?” di­ye sor­du.
Çı­ray, ci­haz­la­rın her bir bi­le­şe­nin ya­pı­sal ola­rak ta­nım­lan­ma­sın­da yar­dım­cı ol­du­ğu­nu be­lir­te­rek, “Ci­haz­la­rın dü­şük mik­tar­lar­da­ki ör­nek­le­rin ta­nım­lan­ma­sı, güç­lü ya­pı­sal ana­liz, hız­lı ana­liz sü­re­si gi­bi önem­li avan­taj­la­rı bu­lun­mak­ta­dı­r” de­di. Çı­ray, alı­nan ci­haz­la­rın kim­ya ala­nın­ın dışında, pet­rol ürün­le­ri­nin gı­da mad­de­le­ri­nin ana­liz­le­ri ve ay­rıl­ma­sın­da kul­la­nıl­dı­ğı­nı da söy­le­di.

ÖRTÜLÜ ÖDENEKTEN Mİ ALINDI?

CHP’­li Ay­tun Çı­ray, Sağ­lık Ba­ka­nı Meh­met Mü­ez­zi­noğ­lu­’na şu so­ru­la­rı yö­nelt­ti: “Bu ci­haz­la­rın alı­mın­da ör­tü­lü öde­nek kul­la­nıl­mış mı­dır?AB­D’­de baş­kan­la­rın sağ­lık­la­rı­nı il­gi­len­di­ren bul­gu­lar ka­mu­oyu­na açık­tır. Bu ci­haz­lar­la ya­pı­la­cak olan Cum­hur­baş­ka­nı ile il­gi­li ana­liz­le­rin so­nuç­la­rı ka­mu­oyu­na açık­la­na­cak mı­dır?”ERDOĞAN 'ZEHİRLENMEKTEN' Mİ KORKUYOR?

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın doktorluğunu üstlenen AKP Ankara Milletvekili Cevdet Erdöl, Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nda 5 kişilik ‘Acil Tıp Ekibi’ kurduklarını bildirmiş, gıda suikastlerine karşı önlem alınacağını söylemişti.
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.